31 lipca 2020

IV Edycja Giving Circle w Warszawie – nabór trwa!

Giving Circle w skrócie

Giving Circle jest innowacyjną formą filantropii uczestniczącej. To wyjątkowe spotkanie przedstawicieli biznesu, kultury, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, podczas którego darczyńcy mają możliwość wsparcia wybranych przez siebie projektów społecznych, ich zdaniem najbardziej wartościowych. W czasie spotkania obie strony mają czas i możliwość bliższego poznania się, nawiązania relacji, znalezienia sojuszników ich misji i wartości, co w przyszłości może przyczynić się do nawiązania długotrwałej, owocnej współpracy. Akademia Rozwoju Filantropii jest jedyną w Polsce organizacją promującą model Giving Circle, afiliowaną przy The Funding Network.

Twoja organizacja prowadzi ciekawy projekt społeczny? Już dziś możesz się zgłosić do IV edycji Giving Circle i powalczyć o uwagę darczyńców. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres: arfp@filantropia.org.pl do 30 września 2020 r.

Spotkanie IV edycji Giving Circle odbędzie się 25 listopada 2020, po raz pierwszy w wersji hybrydowej – online i z widownią na żywo. Będzie to z pewnością wieczór pełen inspiracji i niezapomnianych emocji, gdzie gościć będą zarówno przedstawiciele III sektora, jak i pasjonaci prospołecznych działań